Przedszkole Rzeszów – cena

Biorąc pod uwagę fakt, że nie jesteśmy publicznym przedszkolem w Rzeszowie – cena naszych miesięcznych opłat jest bardzo atrakcyjna. To kolejna zaleta naszej placówki. W obecnych czasach cena za przedszkole ma dla większości rodzin bardzo duże znaczenie. Tym bardziej, że nawet przedszkole publiczne nie jest całkowicie bezpłatne.

W naszej placówce miesięczne czesne wynosi 400 zł, zaś dzienna opłata za wyżywienie 14 zł. W przypadku nieobecności dziecka w danym dniu – zapewniamy możliwość odliczenia tej kwoty. Ponadto oferujemy zniżki dla rodzeństwa. To kluczowe argumenty dotyczące aspektów finansowych, które sprawiają, że rodzice i opiekunowie często zgłaszają się do nas z pytaniami o wolne miejsca w przedszkolu w Rzeszowie.

Stawiamy na wysoką jakość edukacji przedszkolnej w przystępnej cenie. Rozumiemy, że opłaty za przedszkole potrafią znacznie obciążyć rodzinny budżet. Zwłaszcza, jeśli w rodzinie jest więcej niż jedno dziecko. Zdanie rodziców jest dla nas ważne, również w tej kwestii.

Grafika pustyni

Co jeszcze wyróżnia nasze przedszkole?

Zapewniamy dostosowanie diety do stanu zdrowia dziecka. Różnego rodzaju alergie, nietolerancje pokarmowe czy choroby przewlekłe, które wymagają odpowiednio zbilansowanych posiłków i eliminacji niektórych składników pokarmowych to dla nas sytuacje naturalne. Do każdego malucha podchodzimy indywidualnie w odniesieniu do jego diety.

Indywidualne podejście dotyczy również innych sfer funkcjonowania dzieci. Umożliwia to m.in. liczebność grup, która zawsze jest mniejsza niż w przedszkolach publicznych. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa dzieci i ułatwia ich integrację. Kreowanie jak najbardziej przyjaznego dla dzieci środowiska do nauki przez zabawę jest jednym z naszych priorytetów.

Zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje dotyczące naszego cennika. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Niepubliczne przedszkole w Rzeszowie

Opłata miesięczna: czesne 400 zł

Opłata dzienna za wyżywienie: 14 zł (istnieje możliwość odliczenia tej kwoty w przypadku nieobecności dziecka w danym dniu)

W przypadku rodzeństwa oferujemy zniżkę – prosimy o kontakt osobisty